אודותיי

רוצים להפוך לסוכני נדל״ן מצליחים? הרשמו עכשיו!

קצת עליי

שמי טל יצחק לוי, יליד 70, נשוי ואב לשניים, זכיין רימקס יהלום ומנטור לסוכני נדל"ן. בהשכלתי תואר שני בהצטיינות במנהל עסקים ותואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוני' בן גוריון.

מהייטק לנדל"ן

ב- 2009 עזבתי קריירה בהייטק כשכיר ונכנסתי לעולם התיווך כעצמאי, ללא ידע וניסיון, ברימקס יהלום, אז, משרד חדש בהקמה - ללא סוכנים, עסקאות ונכסים למכירה. כעבור 3 שנים קניתי את רימקס יהלום, המשרד שבו גדלתי, ומאז אני מקדיש את עיקר זמני באימון וליווי סוכני נדל"ן כחלק משליחות, על מנת שיתפתחו אישית ועסקית, תוך שילוב אסטרטגיות ושיטות עבודה חדשניות שעזרו לי להצליח כסוכן נדל"ן.

החזון שלנו

להוביל את מהפכת האיכות בתיווך נדל"ן, ליצור סביבת עבודה חדשנית, אנרגטית ומעצימה למצליחנים ששואפים לפתח קריירה עצמאית ורווחית עם משמעות.
לעזור ללקוחותינו, לייצר להם פתרונות מגורים או השקעה רווחית העונים לצרכים ולתקציב שלהם באווירה נעימה ואכפתית הכל תחת קורת גג אחת.

אנחנו מומחים ב...

רי/מקס יהלום מתמחה במספר תחומי נדל"ן: נכסים למגורים, נכסים מסחריים ופרויקטים של יזמות נדל"ן. המשרד שם דגש על תוצאות איכותיות לטובת לקוחותיו, עם רקורד של מאות עסקאות באזור ההתמחות ומאגר קונים עצום.

בתחום הנדל"ן למגורים רי/מקס יהלום מתמחה ומתמקד בלב הפעילות הכי חמה ומתפתחת במזרח תל אביב: יד אליהו, כפר שלם, התקווה.

בתחום המסחרי והיזמי אנחנו מנצלים את הקשרים שלנו כדי לחבר בין יזמים, משקיעים ובעלי נכסים לתועלת הדדית ויצירת הזדמנויות בכל רחבי גוש דן.

מה תוכלו למצוא אצלנו

אם אתם מוכרים את הבית שלכם תקבלו מאיתנו ניתוח מפורט של מחירי הנדל"ן באזור מגורכם והערכת שווי לנכס שלכם ללא עלות וללא התחייבות. ניישם עבורכם תוכנית שיווקית מקיפה כדי למכור את הנכס שלכם במחיר הטוב ביותר, בזמן קצר וללא טרחה מצדכם.

מחפשים את הבית הבא שלכם? נלווה אתכם עד למציאת הנכס המתאים ביותר להעדפות ולתקציב שלכם עם המשכנתא הכי משתלמת המתאימה לכם – חסכון בעלויות שיכולות להגיע לעשרות ועד מאות אלפי שקלים במצטבר!

הלקוחות שלנו מעדיפים אותנו כי...

לקוחותינו מקבלים ייעוץ משפטי טרום מכירה, ללא עלות, הנוגע למצבו המשפטי-רישומי של הנכס שלהם, היבטי מיסוי למיניהם מעוה"ד של המשרד, זאת במטרה למקסם את הרווחיות ולמזער את מרכיב הסיכון בעסקה.

אנחנו מסייעים ללקוחותינו בקבלת משכנתא בתנאים הטובים ביותר, וכן שמאות לנכסים בעלויות מופחתות. לאחר רכישת הדירה, לקוחות המעוניינים בהכנתה למגורים, יכולים ליהנות מפגישת ייעוץ חינם עם מעצבת פנים מטעם המשרד.

איך אני מטפח את העסק שלי

בכל יום ראשון אנחנו מקיימים פגישת צוות במהלכה כל אחד משתף את חברי הצוות במידע רלוונטי אודות הנכסים שבטיפולו, אירועים מיוחדים שחווה עם לקוחות וניתוחם לשם לימוד.

בנוסף, בימי שלישי אנחנו עורכים סדנאות מקצועיות בנושאים מתקדמים הרלוונטיים לעבודת המתווך.

הסוכנים שלנו עוברים בתחילת הדרך קורס מקיף בבית-הספר לנדל"ן של רימקס ישראל במשך 6 שבועות, יום שלם אחת לשבוע, זאת במקביל לסטאז' המתקיים במשרד שלנו במהלך שלושת החודשים הראשונים.

כל סוכן במשרד עובד לפי תוכנית עסקית בהתאם ליעדים ולהכנסה שהוא רוצה. כל סוכן במשרד עובר חניכה וליווי אישי ע"י טל יצחק לוי זכיין המשרד ומנטור עם ידע וניסיון רב בתיווך נדל"ן.

אחת לתקופה אנחנו עורכים מפגשי גיבוש בתוך המשרד ועם משרדים אחרים.

מה אני הכי אוהב בעבודה שלי?

אני נהנה לייצר פתרונות לאנשים, לפתור קונפליקטים, לגרום להם לטוב, לשפר את איכות החיים שלהם. כמנטור לסוכני נדל"ן יש לי סיפוק גדול לראות את הסוכנים במשרד שלי מתפתחים אישית ועסקית. אני רואה בזה סוג של שליחות.

משפט אהוב עליי

"ואהבת לרעך כמוך".
תתייחסו לאנשים כפי שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם.

קריירה עם שליחות

יש לכם תשוקה לשינוי כיוון בחיים? מתעניינים בקריירה מאתגרת בנדל"ן?
עובדים בתחום ורוצים לשפר את התוצאות העסקיות שלכם?
צרו איתי קשר ונבדוק יחד את מידת התאמתכם לעבוד איתי יחד.

מכירים אנשים שרוצים למכור או לקנות נדל"ן למגורים או מסחרי מכל סוג שהוא?
תפנו אותם אלינו, הם ייהנו מחוויית שירות יוצאת מן הכלל, ואתם תתוגמלו בעת סגירת עסקה.

ליצירת קשר התקשרו אליי 054-4227269 או לחצו על הקישור.

להורדת הפרופיל של רימקס יהלום לחצו כאן!

טל יצחק לוי בתקשורת