אודותיי

רוצים לגייס יותר נכסים ולמכור יותר?

אודות טל יצחק לוי

שמי טל יצחק לוי, יליד 70, נשוי ואב ל-3, מומחה לשיווק נדל”ן ובעלים ‘היהלום הייטק בנדל”ן’. בהשכלתי תואר שני בהצטיינות במנהל עסקים ותואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוני’ בן גוריון.

מהייטק לנדל"ן

ב- 2009 עזבתי קריירה בהייטק כשכיר ונכנסתי לעולם התיווך כעצמאי, ללא ידע וניסיון, ברימקס יהלום, אז, משרד חדש בהקמה – ללא סוכנים, עסקאות ונכסים למכירה. כעבור 3 שנים קניתי את רימקס יהלום, המשרד שבו גדלתי, ובמהלך 6 שנים אימנתי וליוויתי עשרות סוכני נדל”ן להצלחה, תוך שילוב אסטרטגיות ושיטות עבודה חדשניות שעזרו לי להצליח כסוכן נדל”ן. ב-2017 המשכתי את פעילות המשרד תחת השם ‘היהלום הייטק בנדל”ן’.

החזון שלנו

להוביל את מהפכת האיכות בתיווך נדל”ן, ליצור סביבת עבודה חדשנית, אנרגטית ומעצימה למצליחנים ששואפים לפתח קריירה עצמאית ורווחית עם משמעות. לעזור ללקוחותינו, לייצר להם פתרונות מגורים או השקעה רווחית העונים לצרכים ולתקציב שלהם באווירה נעימה ואכפתית הכל תחת קורת גג אחת.

אנחנו מומחים ב...

המשרד מתמחה בנדל”ן למגורים יד שנייה בדרום מזרח תל אביב בשכונות המתפתחות כגון יד אליהו, כפר שלם והתקווה. כמו כן יש לנו מחלקת שיווק ומכירות פרויקטים חדשים.

מה תוכלו למצוא אצלנו

אם אתם מוכרים את הבית שלכם תקבלו מאיתנו ניתוח מפורט של מחירי הנדל”ן באזור והערכת שווי לנכס שלכם ללא עלות וללא התחייבות מצידכם. אצלנו תקבלו את המחיר ותנאי העסקה הטובים ביותר בזמן קצר וללא טרחה מצדכם.

מחפשים את הבית הבא שלכם? נלווה אתכם עד למציאת הנכס המתאים ביותר להעדפות ולתקציב שלכם עם המשכנתא הכי משתלמת המתאימה לכם – חסכון בעלויות שבין עשרות ועד מאות אלפי שקלים!

הלקוחות שלנו מעדיפים אותנו כי...

לקוחותינו מקבלים ייעוץ משפטי טרום מכירה, ללא עלות, הנוגע למצבו המשפטי-רישומי של הנכס שלהם, היבטי מיסוי למיניהם מעוה”ד מטעם המשרד, זאת במטרה למקסם את הרווחיות ולמזער את מרכיב הסיכון בעסקה.

אנחנו מסייעים ללקוחותינו בקבלת משכנתא בתנאים הטובים ביותר וכן שמאות לנכסים ועיצוב פנים בעלויות מופחתות

איך אני מטפח את העסק שלי

בכל יום ראשון אנחנו מקיימים מפגש צוות במהלכה כל אחד משתף בנכסים חדשים שגייס ואירועים מיוחדים שקרו וניתוחם לשם לימוד הכלל. בנוסף, בימי שלישי אנחנו עורכים סדנאות מקצועיות בנושאים מתקדמים בעבודת המתווך.

כל סוכן במשרד עובד לפי תוכנית עסקית בהתאם ליעדים שנקבעו איתו. כל סוכן במשרד עובר חניכה וליווי אישי ע”י טל יצחק לוי מנהל המשרד בעל ידע וניסיון רב בעולם הנדל”ן.

אחת לתקופה אנחנו עורכים מפגשי גיבוש בתוך המשרד ועם משרדים אחרים.

מה אני הכי אוהב בעבודה שלי?

אני נהנה לייצר פתרונות, לפתור קונפליקטים ולשפר את איכות החיים של הלקוחות שלי. זה עושה לי סיפוק גדול, ובשבילי זה סוג של שליחות.

משפט אהוב עליי

“ואהבת לרעך כמוך”.
תתייחסו לאנשים כפי שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם.

קריירה עם שליחות

מחפשים קריירה עצמאית ורווחית בתיווך נדל”ן?
רוצים לשפר את התוצאות העסקיות שלכם?
לכל שאלה, התייעצות או שיתוף פעולה
התקשרו 054-4227269
או השאירו פרטים כאן >

טל יצחק לוי בתקשורת