אודותיי

רוצים להפוך לסוכני נדל״ן מצליחים?
הרשמו עכשיו!


שם*
מייל:*

קצת עליי והחזון שלי

שמי טל יצחק לוי, יליד 70, נשוי לגלית ואב לשיר ורום, בעלים של סוכנות הנדל"ן רימקס יהלום ומנטור לסוכני נדל"ן. בהשכלתי האקדמית תואר שני בהצטיינות במנהל עסקים (M.B.A) ותואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב (B.Sc) מאוני' בן גוריון.

מהייטק לנדל"ן

ב- 2009 עזבתי קריירה בהייטק כשכיר ונכנסתי לעולם התיווך כעצמאי, ללא ידע וניסיון, ברימקס יהלום, אז, משרד חדש בהקמה - ללא סוכנים, עסקאות ונכסים למכירה. כעבור 3 שנים קניתי את רימקס יהלום, המשרד שבו גדלתי, ומאז אני מקדיש חלק ניכר מזמני לאימון וליווי סוכני נדל"ן כחלק משליחות, על מנת שיתפתחו אישית ועסקית, תוך שילוב אסטרטגיות ושיטות עבודה חדשניות שעזרו לי להצליח כסוכן נדל"ן.

החזון שלנו

להוביל את מהפכת האיכות בתיווך נדל"ן, ליצור סביבת עבודה חדשנית, אנרגטית ומעצימה למצליחנים ששואפים לפתח קריירה עצמאית ורווחית עם משמעות. לעזור ללקוחותינו, לייצר להם פתרונות מגורים או השקעה רווחית העונים לצרכים ולתקציב שלהם באווירה נעימה ואכפתית הכל תחת קורת גג אחת.

אנחנו מומחים ב...

המשרד שלי מתמחה במספר תחומי נדל"ן: נכסים למגורים, נכסים מסחריים ופרויקטים של יזמות נדל"ן. המשרד שם דגש על תוצאות איכותיות לטובת לקוחותיו, עם רקורד של מאות עסקאות באזור ההתמחות ומאגר קונים עצום.

בתחום הנדל"ן למגורים רימקס יהלום מתמחה ומתמקד בלב הפעילות הכי חמה והמתפתחת במזרח תל אביב בשכונות כגון ביצרון, יד אליהו, כפר שלם, התקווה, עזרא והסביבה.

בתחום המסחרי והיזמי אנחנו מנצלים את הקשרים שלנו כדי לחבר בין יזמים, משקיעים ובעלי נכסים לתועלת הדדית ויצירת הזדמנויות עסקיות בתל אביב.

מה תוכלו למצוא אצלנו

אם אתם מוכרים את הבית שלכם תקבלו מאיתנו ניתוח מפורט של מחירי הנדל"ן באזור והערכת שווי לנכס שלכם ללא עלות וללא התחייבות מצידכם. אצלנו תקבלו את המחיר ותנאי העסקה הטובים ביותר בזמן קצר וללא טרחה מצדכם.

מחפשים את הבית הבא שלכם? נלווה אתכם עד למציאת הנכס המתאים ביותר להעדפות ולתקציב שלכם עם המשכנתא הכי משתלמת המתאימה לכם – חסכון בעלויות שבין עשרות ועד מאות אלפי שקלים!

הלקוחות שלנו מעדיפים אותנו כי...

לקוחותינו מקבלים ייעוץ משפטי טרום מכירה, ללא עלות, הנוגע למצבו המשפטי-רישומי של הנכס שלהם, היבטי מיסוי למיניהם מעוה"ד מטעם המשרד, זאת במטרה למקסם את הרווחיות ולמזער את מרכיב הסיכון בעסקה.

אנחנו מסייעים ללקוחותינו בקבלת משכנתא בתנאים הטובים ביותר וכן שמאות לנכסים ועיצוב פנים בעלויות מופחתות

איך אני מטפח את העסק שלי

בכל יום ראשון אנחנו מקיימים מפגש צוות במהלכה כל אחד משתף בנכסים חדשים שגייס ואירועים מיוחדים שקרו וניתוחם לשם לימוד הכלל.

בנוסף, בימי שלישי אנחנו עורכים סדנאות מקצועיות בנושאים מתקדמים לעבודת המתווך.

הסוכנים שלנו עוברים בתחילת הדרך קורס מקיף בבית-הספר לנדל"ן של רימקס ישראל במשך 6 שבועות, יום שלם אחת לשבוע, זאת במקביל לסטאז' המתקיים במשרד שלנו במהלך שלושת החודשים הראשונים.

כל סוכן במשרד עובד לפי תוכנית עסקית בהתאם ליעדים שנקבעו איתו. כל סוכן במשרד עובר חניכה וליווי אישי ע"י טל יצחק לוי זכיין המשרד בעל ידע וניסיון רב בעולם הנדל"ן.

אחת לתקופה אנחנו עורכים מפגשי גיבוש בתוך המשרד ועם משרדים אחרים.

מה אני הכי אוהב בעבודה שלי?

אני נהנה לייצר פתרונות לאנשים, לפתור קונפליקטים, לגרום להם לטוב, לשפר את איכות החיים שלהם. כמנטור לסוכני נדל"ן יש לי סיפוק גדול לראות סוכנים מתפתחים אישית ועסקית. אני רואה בזה סוג של שליחות.

משפט אהוב עליי

"ואהבת לרעך כמוך".
תתייחסו לאנשים כפי שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם.

קריירה עם שליחות

מחפשים קריירה עצמאית ורווחית בתיווך נדל"ן?
רוצים לשפר את התוצאות העסקיות שלכם?

צרו איתי קשר בטל' 0544-227269 או לחצו על הקישור.

 

הפרופיל העסקי של רימקס יהלום להורדה כאן!

טל יצחק לוי בתקשורת